HBW Kruháče

Ravána gym o.s

Náš program

Naším cílem je uspokojit každého kdo má chuť do tréninku.

Rekreačním sportovcům nabízíme maximální možné zátěže a profesionálům kompletní přípravu pro všechny druhy sportů.

Trénujeme jednotlivce, skupiny, sportovní týmy. Zvýšíme fyzickou kondici i vašim zaměstnancům.

VÍCE ZDE

Náš trénink

Je zaměřen na procvičení celého těla a všech svalových partií.

Při HBW používáme nespočet tréninkových pomůcek díky, kterým jsme schopni postavit až 30 stanovišť v jednom tréninku. Disponujeme velikou škálou cviků ,znalostí a zkušeností.

Balance training - HSS + Core

Balanční trénink je to co nás baví nejvíce. Je dobré mít na paměti a to platí pro jakýkoliv druh cvičení, že každá nestabilní pomůcka pomáhá procvičovat (zpevňovat) HSS (hluboký stabilizační systém). Ten nám třeba pomáhá i při chůzi do schodů. Dovolí nám stát na jedné noze, ale také chrání záda...

Co HBW nabízí ženám?

HBW je zaměřené na zpevnění svalstva a problémových partií, které dámy nejvíce trápí. Během jednoho tréninku procvičíte veškeré svalové partie, spálíte spousty kalorií a díky kardio cvikům pročistíte organizmus..

Co dokážeme připravit amatérům i profesionálům?

Kruhové tréninky jsou vhodné k přípravě fotbalových, hokejových i ostatních mužstev různých sportů. Nejužívanější jsou v bojových sportech. Jsme schopni postavit kvalitní trénink v předzápasové příprave jak amatérům, tak i profesionálním sportovcům...


Důležité z HBW

Pravidelný strečink předchází zranění

Nesdílnou součástí každého tréninku HBW je pravidelný strečink na začátku i na konci každé hodiny. Všechny svaly i šlachy je nutné zahřát rozcvičkou a po té poctivě protáhnout. Vyhnete se tak zranění a získáte lepší pružnost.

Mezi důležité náčiní patří zdravotní Fitball

Cviky na velkých míčích vám dokonale protáhnou tělo a pomáhají tvarovat některé problémové partie. Jen pouhým posazením nutíme zapojit svaly a udržovat rovnováhu. Na Fitballe posílíme záda a důležité stabilizační svaly kolem páteře.

Díky Bosu procvičíte stabilizační systém

Komplexní zpevnění svalů celého těla. Posiluje tzv. HSS – odborný název pro hluboký stabilizační systém. Zlepšení koordinace pohybu. Zpevnění šlach a vazů. Zlepšení fyzické kondice. Podpora kardiovaskulárního systému.